Sudraba auskari

Viena no visbiežāk nēsātajām rotām ir sudraba auskari. Juvelieru darbnīcā darinātie auskari ir īpaši, jo tas ir cilvēka roku radīts mākslas darbs, kas liks justies īpašai. Par to var pārliecināties, aplūkojot mākslinieces – rotu meistares – darinātos sudraba auskarus, šeit!

Juvelieru darbnīcā “Fabled Silver” var iegādāties sudraba rotaslietas, tostarp arī sudraba auskarus. Sudraba rotaslieta var būt vērtīga dāvana gan sev, gan arī tuvam cilvēkam kādos svētkos vai tāpat sagādājot prieku gan dāvinātājam, gan dāvanas saņēmējam.

Sudraba auskariem no “Fabled Silver” rotu darbnīcas ir zīmīgi nosaukumi – Cilts, Skujiņa, Saule, Rīta rasa, Manuskripts, Molekulas, Skaistais klusums un Atmiņas par jūru (3 veidi). Atmiņās par jūru rotu meistare iestrādā jūras pulētos un krastā atrastos jūras stikliņus. Un ja nu jūsu mājā ir kādi jūras stikliņi ar atmiņu stāstu? Varbūt tie noder, radot kādu skaistu rotu? Sudraba auskarus var pieskaņot juvelieru darbnīcā tapušajam sudraba gredzenam vai kulonam. Tad sanāk rotu komplekts.

Ja neatradāt piedāvājumā sudraba auskarus, kas, liekas, radīti tieši jums, ir iespējams sudraba auskarus pasūtīt pēc individuāla dizaina. Labākais risinājums – sazināties ar rotu meistari, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot, piesakot vizīti klātienē. Juvelieru darbnīca atrodas Rīgas Kinostudijas telpās Šmerļa ielā 3.

Ja izvēlēsieties pasūtīt sudraba auskarus pēc piedāvājuma, tad nosūtīsim 1-2 darba dienu laikā pēc samaksas saņemšanas. Ja vēlaties pie rotu meistares pasūtīt individuālu rotu, pasūtījums tiks izgatavots 1-4 nedēļu laikā. Saņemt izgatavoto rotaslietu var “Omnivas” pakomātā, uz vietas juvelieru darbnīcā Rīgā, Šmerļa ielā 3 vai, ja rota jāsūta uz Igauniju vai Lietuvu vai citu valsti, tad izmantojot “Latvijas Pasta” pakalpojumus.

Sudraba auskari ir roku darbs, kas ir radīts ar rūpību un mīlestību. Sudraba auskari tiek izgatavoti no pārstrādāta sudraba, ar dažādām actiņām vai bez tām.

Rotu meistare gatavo rotas no sudraba, tāpēc arī tulkojot darbnīcas nosaukumu latviešu valodā, tas ir “Teiksmainais sudrabs”. Skaists, neuzbāzīgs, elegants materiāls, kas labi iederas dažādās rotās un ir ar savu stāstu gan radītājam, gan nēsātājam.

  UZ E-VEIKALU  

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.