Sudraba gredzeni

Sudraba gredzens cilvēka pirkstā parasti nav tikai rotaslieta. Sudraba gredzenam ir savs stāsts un sava vēsture. Sudraba gredzeni var būt arī kā dāvana, kas darināta īpaši jums. Un šādas rotaslietas nes līdzi stāstu par kādu skaistu dzīves brīdi, par cilvēkiem, par vietām, kas nēsātājam bijušas īpaši tuvas un mīļas.

Parasti rotaslietas tiek izvēlētas īpaši rūpīgi, taču pārsvarā izvēli ietekmē tieši emocijas. Sudraba gredzenu parasti nenēsājam kā vienkāršu bižutēriju, kas pie mums ir ilgu laiku, bieži pat uz visu cilvēka mūžu. Un vēl ilgāk – nodots kā relikvija nākamajai paaudzei. Vēl labāk, ja sudraba gredzenu veido juvelieris, meistars, kura sirdsdarbs ir ielikt savu ideju skaistā sudraba gredzenā un kura veidojums priecēs gredzena nēsātāju.

Ja arī jums interesē sudraba gredzeni, kas ir juveliera roku darināti ar rūpību un mīlestību, ir vērts atvērt Fabledsilver.lv un apskatīt skaistos sudraba gredzenus. Ir arī jau gatavi gredzenu paraugi.

Pirms nolemjat sūtīt rotaslietu sev, vēlams ir sazināties ar rotu meistari, protams, precīzi noteikt gredzena izmēru. Var sazināties caur e-pastu: [email protected] vai doties uz juvelieru darbnīcu Rīgas Kinostudijas telpās Rīgā, Šmerļa ielā 3, iepriekš sazinoties un piesakot vizīti.

Sudraba gredzeni, ka arī sudraba laulību gredzeni, ir estētiski pievilcīgi. Izgatavoti no pārstrādāta sudraba, papildināti ar dārgakmeņiem vai, kas ir īpaši raksturīgs un interesants šīs rotu meistares piedāvājumā – sudraba gredzeni ar jūras stikliņu acīm. Arī jūras stikliņiem ir savs stāsts – likteņa pulēti, mētāti, skaloti un nu atraduši vietu rotaslietā. Varbūt jūsu mājā ir kāds atmiņu pilnais jūras stikliņš, kuru var iestrādāt sudraba gredzenā, un tas būs radis savu vietu skaistā rotaslietā.

Sudraba gredzeniem to autore – juveliere – ir devusi skaistus un iedvesmojošus nosaukumus: Relikvija, Līdzsvars, Drosmīgā, Naksnīgā debess, Vilnis, Smalkās detaļas, Gaismas spēle ūdenī, Jūras stāsts un daudz citi.

Var izvēlēties mākslinieces radītos sudraba gredzenus vai arī pasūtīt individuāli radītu sudraba gredzenu. Sudraba gredzeni no piedāvājuma pieejami 1-2 darba dienu laikā. Ja nepieciešams individuāli gatavojams sudraba gredzens, tā piemēram tiek pasūtīti sudraba laulību gredzeni, izgatavošana aizņems 1-4 nedēļas. Skaisti sudraba gredzeni – roku darbs ar mīlestību! Tiekamies Fabledsilver.lv!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.