Sudraba kuloni un kaklarotas

Rīta rasa, Gaismas avots, Mēness zieds, Burvestība, Atmiņas par jūru – tie ir tikai daži nosaukumi sudraba kuloniem, kas ir individuāli juveliera roku darba darināti. Pārliecinieties par rotu gaumīgumu un stāstu, apskatot sudraba kulonu piedāvājumu!

Sudraba kulons ir skaista un gaumīga dāvana tuvam cilvēkam kādā nozīmīgā dzīves mirklī, bet tā var būt arī kaklarota, ar ko iepriecināt sevi. Sudraba kuloni ir radīti ar rūpību un mīlestību. Tajos var iestrādāt arī dažādus dārgakmeņus. Vairākos sudraba kulonos izmantots mēnessakmens, tāpat ahāts, olivīns un labradorīts.

Interesanta izvēle ir kulonā iestrādāt jūras stikliņu. Tas var būt arī jūsu mājās sen saglabātais, pie jūras atrastais stikliņš, kas bieži vien ir ar savu stāstu. Un kāpēc gan to kā jauku atmiņu neiestrādāt gaumīgā kaklarotā?

Atmiņas par jūru – tādu nosaukumu devusi māksliniece šim sudraba kulonam ar jūras stikliņu. Šo rotaslietu – sudraba kulonu - var sakombinēt ar šajā juvelieru darbnīcā darināto sudraba gredzenu ar tādu pašu dizainu. Skaists rotu komplekts – juveliera roku darināts, vēstījums rotaslietu nēsātājam.

Lai izvēlētos savu sudraba kulonu vai kaklarotu, apskatiet piedāvājumu mājas lapā, pārliecinieties par skaistajiem juveliera roku radītajiem darbiem un ieprieciniet sevi vai sev tuvu cilvēku ar lielisku dāvanu!

Sudraba kaklarota tiek komplektēta ar kulonu un sudraba ķēdīti. Ja ir izvēlēts sudraba kulons, tad pasūtot ir jāpadomā par sudraba ķēdītes garumu.

Sudraba kaklarota ir pieejama Fabled Silver māja lapā, bet var rakstīt arī uz e-pastu: [email protected] un izteikt savu vēlmi. Var arī sazināties ar juvelieru darbnīcu un pieteikt vizīti uz vietas darbnīcā. Juvelieru darbnīca atrodas Rīgas Kinostudijas telpās Rīgā, Šmerļa ielā 3.

Ja esat sen domājis par kaklarotu, kas radīta tieši jums, un ir jau ideja, kādu to vēlētos, sazinieties ar juvelieri! Jebkura sudraba kaklarota ir tiešām skaists mākslas darbs ar stāstu un noteikti tās nēsātajam liks justies labi un atgādinās par to, ka viņš ir īpašs un šī rotaslieta ir darināta tieši priekš šī cilvēka. Ļaujiet kādai skaistai iecerei īstenoties!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.