Sveiki! Mani sauc Marēna Tokareva-Ivanova, un es uzreiz vēlos Tev pateikt sirsnīgu paldies, ka velti savu laiku, lai iepazītos ar mani un manu mākslu!

Es uzaugu tepat Latvijā, Cēsu apkārtnē, un pēc vidusskolas beigšanas dzīves ceļi mani aizveda gūt pieredzi un "atrast sevi" Lielbritānijā.

Nezinādama, ko es vēlos darīt un kādu profesiju iegūt, es ilgus gadus pavadīju strādājot tirdzniecībā, modes industrijā, kas man deva brīnišķīgu pieredzi komunikācijā ar cilvēkiem, darba struktūrā un dizainā, taču nespēja man sniegt dvēselisku piepildījumu.

2017. gadā es aizgāju no darba kādā “fast fashion” uzņēmumā Londonā, jo biju sapratusi, cik negatīvi šādi uzņēmumi ietekmē vidi un cilvēku domāšanu. Apņēmos to mainīt, tāpēc izlēmu apgūt jaunas prasmes un zināšanas. Iestājos Londonas Juvelieru skolā, un kad izmācījos, radīju pati savu sudraba rotu zīmolu FABLED SILVER, kurā es varu, tāpat kā savās mājās, koncentrēties uz materiālu pārstrādi, lietu ilgtspējību un pastāvēt saskaņā un cieņā ar Dabu un Visumu, tādejādi radot skaistas un ilgtspējīgas sudraba rotas.

Kopš 2020. gada esmu atkal mājās, Latvijā, un interesantākais ir tas, ka tieši šeit ir tā vieta, kur es no jauna atkal un atkal patiesi "atrodu" sevi. 

Katru dienu es iemācos kaut ko jaunu par sevi un vairāk apzinos, kādas ir manas pamatvērtības kā cilvēkam - man svarīga atklātība, godīgums, autentiskums un empātija. Un sekojot šiem pamatprincipiem, es jūtu, ka spēju radīt ko patiesi skaistu un individuālu katram, kura ceļi krustojas ar manu.

Vēlos, lai atrodi manās rotās kaut ko, kas ir tuvs tieši Tavai sirdij un dvēselei. Un protams, arī no praktiskā viedokļa - veidoju savus darbus ar rūpību, lai tie kalpotu un būtu mīļi visa mūža garumā.

Un galu galā, mans sapnis ir caur manu darbu iedvesmot Tevi un radīt Tev pieejamu drošu "vietu", kur Tu spēsi atkal atminēties savu spēku un uzticēsies savai iekšējai balsij, kas ļaus arī Tev atrast un no jauna iemīlēt sevi.

Ja Tev ir kādi jautājumi par manu darbu, droši sazinies ar mani Facebook, Instagram, WhatsApp, e-pastā vai apciemo mani darbnīcā, iepriekš piesakot vizīti!

Lai gaiša un prieka pilna "tagadne"!

-Mīlestībā, M. ♡

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.