Sudraba rokassprādzes

Rotaslietas sagādā prieku. Tā var būt dāvana sev vai arī kādam svarīgam, tuvam un īpašam cilvēkam. Rotas iepriecina vienmēr: ikdienā kā uzmanības apliecinājums, svētkos kā dāvana, svarīgos dzīves brīžos kā zīme un simbols. Parasti rotas pērkam kādā amatnieku pasākumā, dizaina tirdziņā vai juvelierizstrādājumu veikalā. Taču rota būs personiskāka, ja to iegādāsimies pie meistara juveliera, kas šīs rotas ir radījis ar mīlestību un rūpību. Šādas rotas ir juveliera sirdsdarbs, un tajā šo rotu radītājs ielicis savu ideju, redzējumu, tās ir darinātas īpaši kādam cilvēkam.

Sudraba gredzeni, sudraba kuloni, sudraba rokassprādzes – tie ir tikai daži sudraba rotaslietu veidi, kurus iespējams pasūtīt juvelieru darbnīcā. Ja jau jūsu rotaslietu lādītē ir kāda sudraba rotaslieta, to var papildināt ar skaistu, mākslinieka roku radītu sudraba rokassprādzi.

“Atmiņas par jūru” – skaists nosaukums skaistai rotai, kura veidota no pārstrādāta sudraba apvienojumā ar iestrādātu jūras stikliņu. Iespējams, jums ir kāds jūras stikliņš, kuram ir savs stāsts un to negribas pazaudēt. Atrodiet ar savu rotu meistaru un lieciet jūras stikliņam atrast savu vietu sudraba rokassprādzē!

Pārliecināties par rokassprādžu daudzveidību un skaistumu var apskatot Fabled Silver mājas lapu! Tās ir juvelieru darbnīcā īpaši darinātas sudraba rokassprādzes – juveliera roku darbs – oriģinālas, individuālas sudraba rokas sprādzes pie juveliera.

Sudraba rotu darbnīcā Rīgas kinostudijas telpās Rīgā, Šmerļa ielā 3, piesakot ierašanos, satiksiet savu rotu meistaru un varēsiet apskatīt izgatavotās rotaslietas. Ja tomēr gribēsiet sev īpašu sudraba rokassprādzi, tad juvelieru darbnīcā var pasūtīt īpaši jums radītu rotu.

Juvelieru darbnīcas nosaukums “Fabled Silver” tulkojumā nozīmē “Teiksmainais sudrabs”. Kāpēc tik romantisks nosaukums? Sudraba rotaslietas ir mākslinieka juveliera darinātas, juveliera rokās sudrabs pārvēršas teiksmainās rotaslietās. Atliek vien pārdomāt, kāda būs jums vispiemērotākā un skaistākā sudraba rota.

Varbūt tā būs sudraba rokassprādze? Juveliera roku radīta, domāta tieši jums, vienīgā tāda rotaslietu lādītē. Iedvesmojieties Fabled Silver un nāciet pie rotu meistara! Pasūtiet savu sudraba rokassprādzi ar savu stāstu!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.