Rotu pārveidošana

Daudziem no mums mājās ir tā noputējusī rotu kastīte ar sen pirktām vai dāvinātām sudraba rotiņām, kas jau gadiem nav "redzējušas dienas gaismu".

Es vienmēr esmu bijusi par lietu lietošanu, lai tās spētu būt noderīgas un sagādāt mums prieku. Tai pat laikā, esmu pārliecināta, ka kvalitāte vienmēr ņem virsroku pār apjomu. Labāk viena ļoti laba lieta, nekā vairākas viduvējas.

Tāpēc es piedāvāju foršu risinājumu kā izmantot šos jau esošos resursus. Rotu pārveidošana nozīmē, ka Tavas vecās sudraba rotiņas tiek izkausētas un pārveidotas par jaunu rotu, vadoties tieši pēc Tavām vēlmēm.  

Kā tas notiek:

  1. Tu uzraksti man, ko vēlies - gredzenu, auskarus, kakla rotu u.c. savu veco rotu vietā;
  2. Es izrēķinu, cik metāla un darba būs nepieciešams;
  3. Mēs vienojamies par niansēm;
  4. Tu nogādā savas vecās rotiņas manā darbnīcā;
  5. Es tās izkausēju un izmantoju šo metālu, lai izveidotu Tevis iecerēto rotu;
  6. Es Tev nogādāju Tavu jauno, spožo rotiņu;
  7. Tu priekā staro, jo Tev beidzot ir tieši tāda rota, kādu Tu vienmēr esi vēlējusies + Tu esi palīdzējusi saaudzēt dabu šajā procesā. Super!

Ja arī Tev rodas vēlme un ideja kā izmantot savas vecās rotiņas, droši sazinies ar mani. Radīsim ko skaistu kopā!

Zemāk vari aplūkot dažus manis paveiktos rotu pārveidošanas piemērus:

Rotaslietas iegādājamies, priecājamies par tām, nēsājam tās, savukārt rotas nes līdzi arī katra nēsātāja dzīvesstāstu. Bieži vien mūsu rotaslietu lādītē parādās pa rotiņai, kas vairs netiek valkāta. Varbūt laika zobs ir pie vainas, bieži arī rotaslieta ir zaudējusi savu izskatu un vērtību valkātāja acīs. Labs risinājums ir šādas sudraba rotaslietas pārveidošana, lai dotu tām jaunu dzīvi. Tam pašam valkātājam vai kādam citam, tas jau nav tik svarīgi.

Juvelieru darbnīcā ir iespējama rotu pārveidošana par kādu citu rotaslietu, kas turpinātu priecēt nēsātāju un aizstātu aizmirsto rotaslietu lādītes vietu.

Ja esat nolēmis savai piemirstajai sudraba rotaslietai dot iespēju atkal būt derīgai un iepriecināt tās nēsātāju, sazinieties ar juvelieru darbnīcu Fabled Silver! Var rakstīt arī uz e-pastu [email protected] un izteikt savu vēlmi. Vai arī pieteikt vizīti pie rotu meistares klātienē Rīgā, Šmerļa ielā 3, Rīgas kinostudijas telpās. Kopīgi noteikti radīsim risinājumu, un aizmirstā sudraba rotaslieta iegūs jaunu pielietojumu. Tāda rota būs īpaši radīta jums.

Juvelieru darbnīca pieņem arī rotas labošanā. Savu izskatu zaudējis sudraba gredzens, satrūkusi ķēdīte, actiņu pazaudējis gredzens – pazīstami rotu stāsti, kuriem var rast labu turpinājumu. Rotu meistars dod rotām otru dzīvi! Taupiet dabas resursus! Padomājiet par rotaslietu pārveidošanu!

Juvelieru darbnīcas nosaukums “Fabled Silver” tulkojumā nozīmē “Teiksmainais sudrabs”. Kāpēc tik romantisks nosaukums? Sudraba rotaslietas ir mākslinieka juveliera darinātas, juveliera rokās sudrabs pārvēršas teiksmainās rotaslietās.

Sudraba rotu darbnīcā var pasūtīt savu rotu. Tā var būt arī rotaslieta, kas radīta no vecām sudraba rotām, un rotu pārveidošana sagādās prieku. Labāk viena laba lieta ar stāstu nekā vairākas neko nestāstošas.

Juvelieru darbnīcā vecu un apnikušu rotas lietu var pārveidot, atsvaidzināt, un būsiet tikuši pie jaunas rotas. Ja ir sudraba rota, kas īsti nevalkājas, rotu meistars to pārveidos tā, kā būsiet iecerējuši. Ļaujiet savām vecajām sudraba rotaslietām atkal radīt prieku! Radiet sev prieku un mīlestību ar Fabled Silver!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.